Nie jesteśmy najwięksi na rynku, dlatego staramy się bardziej.

o-nas-1Jesteśmy biurem rachunkowym z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Siedziba biura mieści się w Bydgoszczy, jednakże współpracujemy z firmami z całego kraju, a naszymi klientami są zarówno osoby prowadzące niewielkie działalności gospodarcze jak i duże spółki. Jako księgowi zobowiązani jesteśmy do ciągłego podnoszenia kwalifikacji i uaktualniania wiedzy. Dlatego też obsługę firm prowadzimy w oparciu o sprawdzone, stale aktualizowane, oprogramowanie gwarantujące poprawność i rzetelność dokonywanych rozliczeń oraz bezpieczeństwo przechowywania danych.

o-nas-2Nasza aktywność skupia się na unikaniu zagrożeń i wykorzystywaniu szans, dlatego też na wszystkich etapach prowadzonej przez Państwa działalności gospodarczej udzielamy wsparcia. Szanując Państwa czas i środki stosujemy rozsądne stawki za usługi, ponadto co roku proponujemy Państwu przekazywanie 1% podatków na określony cel charytatywny.

I co najważniejsze, bierzemy odpowiedzialność za wykonaną usługę. Biuro jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej, ale przez cały okres działalności polisa nigdy nie była wykorzystana.

WYBRANE CERTYFIKATY